Üldtingimused

Meie kodulehel on võimalus end registreerida ja alati sisse logida, kui soovite meie poest sisseoste teha.
Sisselogimisel kasuta oma e-maili aadressi (kuhu tulevad ka tellimuse kinnitused) ja salasõna.
Registreerides on Sul alati võimalik vaadata oma tellimusi.
Puhastusained.ee poes valitud tooted ei ole Teile broneeritud enne, kui esitate tellimuse ära (kui jätate tellimuse pooleli ja jätkate hiljem, siis võib juhtuda, et mõned tooted on vahepeal otsa saanud).
 
TELLIMISE INFO
Kui oled valinud endale tooted, mida soovid, siis vali endale sobiv saatmisviis ja kinnita oma tellimus.

Toote tellimiseks käitu järgmiselt:

 1. Vajutage meeldiva toote all olevale nupule 'Lisa ostukorvi', mis lisab toote ostukorvi. Selleks, et näha, mis tooted ostukorvi valitud on, vajuta "ostukorv" nupule mis asub ülemises menüüs.
 2. Kui ostukorvis on just see toode (tooted), mida Teie endale tellida soovite, siis valige sobiv toote transport. Transpordivõimalusi on kaks: Smartposti pakiautomaadi teel ja kulleriga (see kindlasti juhul, kui toode on niipalju suurem, mis ei mahu pakiautomaati). Nende kohta on täpsemalt kirjas saatmisviiside alapunkti all.
 3. Kui on valitud nii toode kui ka saatmisviis, vajutage "kinnita tellimus" nupule.
 4. Seejärel on oluline, et Te kõik andmed täidaksite väga täpselt. Kohustuslik on täita eesnime, perekonnanime, telefoni, e-maili, indeksi ja aadressi lahter. See garanteerib toote kiire ja efektiivse kohaleveo.
 5. Kui tellimus on esitatud ning on valitud kuller teenus, siis 2-3 tööpäeva jooksul võetakse Teiega ühendust ning lepitakse Teile sobiv aega kokku.
 6. Nautige tooteid!

 
SAATMISVIISID:

 1. Smartpost
  • Toodete saatmisele lisandub pakiautomaadi suuruse tasu.
 2. Kuller
  • Kullerteenusega saatmiskulud on 6,50 eurot.
  • Toodete kojuvedu/saatmiskulud, mille hind on üle 120 euro, on TASUTA!

TAGASTAMINE JA PRETENSIOONID

Sul on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul, kuid sel juhul ei tagastata postikulu. Kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis. Tagastamisele kuuluv summa kantakse kliendi pangaarvele (samale, millelt kauba eest algselt tasuti 30 päeva jooksul).

Juhul, kui Sinuni on jõudnud kahjustatud toode, siis kannab tagastusega seotud kulud Puhastusained.ee.

Juhul, kui oled toote eest juba maksnud, kuid soovid siiski tellimust tühistada, tuleb sellest viivitamatult teatada helistades numbrile 6 017 100 või e-posti teel info@puhastusained.ee.

TASUMINE
Paki postitame peale tellimuse tasumist.  
Ülekandeid saab teha Puhastusained OÜ arvetele:
Swedbank a/a 221047612463
SEB pank a/a 10220103426018

 
Tellimuse eest palume tasuda 3 päeva jooksul, kui oled saanud tellimus kinnituse koos arvega. Kui soovid pikemat maksetähtaega, siis palume sellest teavitada. Kui Te pole 3 päeva jooksul tellimust tasunud ja pole pikendanud maksetähtaega, siis tühistame Sinu tellimuse.

Paki tellimisel SmartPOSTI on võimalik tasuda ka lunamaksena.

Tellimust hakatakse täitma pärast selle eest tasumist. Tellimuse täitmise tähtaja arvestus algab MAKSMISELE JÄRGNEVAST TÖÖPÄEVAST .
 
Ülekande tegemisel palume selgitusse lisada arve number.
Kui tellimusel olev nimi erineb pangaülekandel olevast nimest, siis palume maksmisel selgitusse lisada tellija nimi.

MÜÜJA ÕIGUSED JA KOHUSTUSED

Kõik puhastusained.ee toodete pildid on illustratiivse tähendusega. Kauplejal on õigus ilma ette teamata muuta müüdavate kaupade hindu, sortimenti, kirjeldusi ja muud kaupu puudutav infot.

Kinnitame, et tegutseme vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale võlaõigusseadusele, tarbijakaitseseadusele, kaubandustegevuse seadusele ja reklaamiseadusele.

Tellija isikuandmed, mis on sisestatud ostude sooritamiseks, on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.